Rande s americkou legendou

Celé to začalo jako trochu bláznivý nápad. Spoustě bikerů chybělo v Brně místo, kde v klidu zaparkují, dají si dobrou kávu a nebudou kvůli tomu muset kličkovat centrem, kde budou lidi kroutit očima, protože dělají rachot. O tom rachotu a pocitu svobody to přece je!

Naštěstí už tu bylo místo, kam se sjíždí skvělá parta: prodejna Harley-Davidson v Králově Poli přezdívaná u Meda. Nechybělo jí nic, až na to dobrý kafe…
A tak vzniklo Coffee and Bikes, malá kavárna s velkým srdcem, velkým parkovištěm, naproti koupáku a hlavně, s výhledem na legendární stroje. Zkrátka, na nejlepším místě v Brně!

Tenhle kavárenský koutek je tak trochu moje království. Přípravu kávy jsem si zamilovala už dávno a místní partu a atmosféru v první minutě. Ať už k nám zavítáte s vlastním motocyklem nebo o něm teprve sníte a přišli jste zatím “jen na čumendu”, jsem tu pro Vás.

Moje “mašina“ je totiž kávovar, neblýská se sice chromem, ale parádu udělat umí. Na mlýnku mám pro Vás medium praženou směs Tazza d’Oro. Tahle Itálie od Carrara je ideálně vyvážená a chutná i vybíravějším kafařům jako jsem já. V lístku najdete všechny kávové klasiky, americkou nr.1 limonádu v “plnotučné” i light verzi či různé druhy nealko piv.
Pro všechny neřidiče a ty, kdo přivezli pacienta na delší servisní prohlídku (a budou tak mít čas vystřízlivět) máme v záloze i třetinkové alko pivko ;).

Chceme, abyste se u nás cítili dobře a ještě líp. Hlavně proto, že rande s americkou legendou je vždycky dobrý nápad!

Coffee and Bikes je tu tedy pro všechny:

  • Kdo se za námi vydávají osvěžit garderobu nebo vyměnit vysloužilý kousek výstroje.
  • Kdo vymění kancelář za stylové prostředí pro příští schůzku.
  • Pro ty, kdo potřebují kávovou vzpruhu.
  • Pro zákazníky/přátele, co se staví na kus řeči.

Hlavně ale pro všechny, co k nám vážili cestu 🙂 Protože Harley je především komunita fajn lidí a prostředí s nezaměnitelnou atmosférou.
Ale pozor, je sice jedno na kolika kolech sem dorazíte, z vlastní zkušenosti ale vím, že odjet budete chtít už jen po dvou 😉


Těším se na Vás!
E.