Prodej motocyklů HARLEY-DAVIDSON

Touha po motocyklu Harley-Davidson je zakořeněna skoro v každém z nás. Někdo jako já, po něm touží od dětství, někdo k tomu rozhodnutí dospěje časem a někdo ho má jako další motocykl do sbírky. Ať už Vás k motocyklům H-D přitahuje cokoliv – nejdůležitější je svůj platonický zájem, doplněný třeba on-line studiem, začít příchodem do prodejny Harley – Davidson, a to nejlépe v Brně 😉

Jsme rodina a tak byste se měli cítit při pobytu v našem showroomu – jako doma. Dýchne na Vás příjemná atmosféra pohody a svobody, kterou budujeme a snažíme se ji udržet v kontrastu s dnešní uspěchanou dobou. Je to o pocitu sounáležitosti, jsme totiž s Vámi na jedné lodi. Všichni tu máme k motocyklům H-D vztah. Pro mě je to splnění snů: mít práci, která mě naplňuje, jezdit na Harleyi a být součástí komunity fajn lidí. Harley totiž není rychlovarná konvice. Věříme, že se k nám budete vracet často a rádi. Nejsou výjimkou zákazníci, kteří k nám chodí na kávu, pokec a nákup i dlouhá léta. Se zákazníky se snažíme vybudovat přátelský vztah. Znají se naše rodiny, řešíme nejen motocykly, ale i život obecně. Není nic lepšího, než když se ze zákazníků stávají Vaši přátelé, na které se můžete spolehnout. Každý totiž něco umí a zná. Stojím si za tím, že každý člověk, který vstoupí k nám na prodejnu, si zaslouží náš zájem. Ať už jde o motocykl nebo si přišel jen dát kávu a nasát atmosféru.

VSTUPTE DO NAŠEHO SVĚTA

Ostych stranou a projděte dveřmi k nám, tam, kde se sny dají vyplnit. Po příchodu na Vás hned neskočíme, nebojte se. Nečekejte po vstupu doupě neřesti ani naškrobené límečky. Jsme lidi jako všude jinde. Možná se jen víc usmíváme 🙂 protože, když děláte práci, která Vás baví, není třeba se mračit. Nikdo si na nic nehraje, tady jsme doma 😉

Vždycky říkám, že člověk by měl dostat chvilku, aby “nakrmil oči“. Po chvilce se Vás zeptám, jestli můžu nějak poradit nebo pomoct. Nenásilnou konverzací o motocyklech, lze překlenout tuto trému a často se dostaneme ke konkrétnímu zájmu. Na showroomu máme vždy dostatek motocyklů k porovnání. Není problémem zajít do servisu prohlédnout si takový stroj, který na prodejně zrovna nemám. Dostupnost je velice individuální, co se týče modelů, barev, ale i třeba ročního období. Začátek roku je vždy nejlepší, s postupující sezónou se dodání často prodlužuje. Dostupnost může být v řádech dnů, týdnů, ale výjimečně i měsíců. Ale věřte mi, že mou snahou je Vám vyjít vždy vstříc, pokud je to jen trochu možné. Na vystavené motocykly je možno si sednout a vyzkoušet ovládací prvky, ke kterým Vám vždy podám vysvětlení. A ano, blinkr doleva je nalevo a blinkr doprava je napravo :-))) to je Amerika, je to prostě intuitivní a po chvilce Vám to přijde jako samozřejmost.

Po vzájemném oťukávání se můžeme posadit k mému stolu prodejce a u kávy probrat možnosti. Zákazník vždy obdrží maximum informací, které mu můžou pomoci s rozhodnutím o koupi motocyklu Harley-Davidson. Někdy stačí jen moje zkušenosti a někdy je třeba dlouhých debat a několik návštěv, než se rozhodnete. Nikdo Vás nikam tlačit nebude. Jsem biker a snažím se Vás vtáhnout svým zaujetím a přístupem. V našich možnostech je Vám nabídnout i testovací jízdu na různých modelech. Odezva na tuto zkušenost je velice dobrá. Okamžitě zjistíte, jestli je Vámi preferovaný model, ten správný pro vás. K motocyklu patří i originální doplňky dle Vašeho výběru, se kterým Vám milerád poradím.

Po získání titulu Master level Harley-Davidson Motorcycle Sales se o Vás postarám jako zkušený a proškolený prodejce.

Jakmile začnete uvažovat o koupi, tak jsem schopen Vám vytvořit nezávaznou kalkulaci na financování motocyklu, včetně pojištění. Variantou v poslední době stále častější, je nákup tzv. na firmu – v případě plátcovství DPH. Motocykl je přeci vozidlo jako každé jiné. V současné době se jedná o cca 70% nákupů nových motocyklů. Takže nic nestandardního. Odpočet DPH může hrát velkou roli při rozhodování.

Oblečení, helmy a vše ostatní mají pod patronací naše děvčata. Ochotně Vám pomůžou najít a vyzkoušet tu správnou velikost.

Předání nového motocyklu

Pokud je Vámi vysněný motocykl skladem a máme vyřešeno financování, tak je to otázka pár chvil než na něm od nás odjedete. Každý nový motocykl Harley – Davidson prochází 3 hodinovým předprodejním servisem a diagnostikou, takže je připraven k okamžitému užívání.

Povinné ručení i s vytisknutím zelené karty a v případě zájmu i Havarijní pojistku, jsem schopen Vám vyřídit na místě do 10 minut. Převozní značku na 10 pracovních dní Vám na motocykl přidělám a můžeme přejít k samotnému předání. Ke každému modelu mám „příběh“, kterým Vám předám maximum možných potřebných informací k užívání. K motocyklu dostanete ode mě i manuál v češtině, katalog doplňků, servisní knížku, asistenční kartu Harley Assist, COC list a čistopis TP. V případě zájmu jsme schopni Vám zařídit i přihlášení motocyklu. Vše, co potřebujete vědět, Vám rád předám i z vlastní zkušenosti. Pokud není počasí vhodné k odjezdu „po vlastní ose“, motocykl Vám na přání dovezeme až domů firemní dodávkou. Harley je prémiová značka a k tomu patří „full servis“.

Při zakoupení motocyklu v H-D Brno se stáváte členy naší rodiny a jako takový, máte nárok na slevy na doplňky na motocykl i na Vás (vč. jezdeckého vybavení). Velká sleva na servisní hodinu a rychlejší termín servisu.

Důležitou informací je pravidelné nabíjení motocyklu a styl zajíždění (který vysvětlím). První servis po zajetí je v 1600 km, kdy následuje první pravidelný servis, kde se celý motocykl zkontroluje, seřídí a dojde k výměně olejů a olejového filtru. Kontrola tlaku v pneumatikách, napnutí řemene a umytí motocyklu je samozřejmostí.

Délka servisní prohlídky je odvislá od modelu. Motocykly jako XG, Sportster, Dyna a celá modelová řada Softail mají předepsaný 3 hodinový servis. Touringy (Roadking, Electra, RoadGlide apod) mají servis v trvání 4 hodin. Servisní interval je 8tis.km nebo 1 rok. Při jeho dodržení budete mít motocykl stále v té nejlepší kondici.

Na prodejně můžete počkat, stále se Vám bude někdo věnovat. Budte mít klid si vyřídit i své pracovní povinnosti. Wi-Fi, el. připojka a občerstvení z naší kavárny Coffee&Bikes není problém.

Nebo můžete vyzkoušet naše DEMO motocykly k zapůjčení. Nejlíp se čeká v sedle H-D, co si budeme… 😉

Doufám, že Vám tyto informace pomohou při rozhodnutí nás navštívit a začít žít tady a teď. Život žijeme jen jednou a při plnění svých snů není čas ztrácet čas.

Brzy na viděnou, Martin „Špóna“ Špondr

Bc. Martin Špondr

MOTORCYCLE SALES MANAGER

Motocykly Brno, spol. s r.o.

Harley-Davidson Brno
Křižíkova 68d
Brno 612 00

Czech Republic
mobile:: +420 725 703 947

email: motocykly@harley-davidson-brno.cz

www: www.harley-davidson-brno.cz