Servis motocyklů Harley-Davidson Brno

Každý majitel motocyklu Harley-Davidson chce dopřát svému stroji tu nejlepší a nejkvalitnější péči a s koncem sezóny je pro to ten nejideálnější čas. V H-D Brno víme, že pro většinu zákazníků znamená jejich motocykl mnohem víc než jen dopravní prostředek, a podle toho se k němu i chováme. Zamiřte s motocyklem k nám do servisu, postaráme se o něj jako o vlastní.

JAK PROBÍHÁ SERVIS V H-D BRNO

 • Standardní servis dle výrobce Harley-Davidson zahrnuje celkovou kontrolu stroje včetně výměny olejových náplní a filtru. Prověříme také stav vzduchového filtru, svíček, brzdové kapaliny a v případě potřeby zajistíme jejich výměnu.
 • Maximální životnost každého instalovaného komponentu je zaručena přísným dodržováním pracovních postupů určených výrobcem a použitím originálních dílů Harley-Davidson.
 • Samozřejmostí je prověření napnutí řemenu (a jeho případné seřízení), kontrola tlaku v pneumatikách, dobití baterie a na závěr umytí motocyklu.
 • Oko zkušeného mechanika není jediným nástrojem pro odhalení případné závady, běžně využíváme i moderní diagnostické přístroje.
 • Dále je v nabídce autorizovaného servisu aktualizace softwaru řídících jednotek motocyklu, rádia, navigace či ABS. Úprava palivových map na motorové brzdě u každého konkrétního modelu.

 • O Váš motocykl se postará team mechaniků vyškolený přímo ve školících centrech Harley-Davidson. Díky jejich zkušenostem a preciznosti dokážeme odhalit i počínající problém a přeléčit jej včas než přeroste ve vážnější závadu.
 • V případě závady zajistíme veškeré potřebné náhradní díly a jejich instalaci, vše po domluvě s Vámi.
 • Na přání také rádi motocykl umyjeme a ošetříme odpovídající kosmetikou H-D.

Výhody zimního servisu

Přistavte motocykl k nám do servisu v období listopad 2020 – únor 2021 a získejte:

 • Zvýhodněnou hodinovou sazbu servisu 890,- Kč vč. DPH.
 • Kratší čekací dobu na termín servisní prohlídky díky volnějším kapacitám.
 • Svoz motocyklů firemní dodávkou (prvních 50 km zdarma, poté 12,-Kč s DPH/km).

Výhody akce nelze uplatnit na nákup motocyklů, pneumatiky a jejich přezouvání, zboží v totálním výprodeji, nákup dílů v komisním prodeji, pojistné události, externí služby, apod. Slevu na zimní servis nelze kombinovat s dalšími akcemi a věrnostními slevami.

PROČ AUTORIZOVANÝ SERVIS A PROČ SERVISOVAT MOTO V ZIMĚ?

 • Motocykly s „rodokmenem“, tedy prokazatelnou servisní historií, si lépe drží prodejní cenu a je po nich vyšší poptávka.
 • Mimosezónní servis je pro Vás časově méně náročný. Po nabité sezóně H-D dílna „nepraská ve švech“, údržba motocyklu je tak operativní záležitostí.
 • Na řešení záludnějších závad je více času, plně se jim může věnovat také vedoucí servisu Rosťa s více než 20letou zkušeností v oboru a certifikátem Master Technical recognition.
 • Navíc, když kola stojí je to ideální čas na osobité úpravy a customizace!
 • Kvalitu práce našeho týmu dosvědčují kladné reference našich zákazníků. Přivezte svůj motocykl právě k nám i Vy a udělejte z obyčejné servisní prohlídky nadstandardní zážitek. Dáváme si záležet na přátelské atmosféře a lidském přístupu, jsme jen obyčejní lidé, nadšení svou prací a proto se u nás nesetkáte se zamračenou tváří. Každý zákazník si zaslouží maximum naší pozornosti a mnoho z nich se rádo vrací již několikátým rokem jako naši přátelé .

Zkrátka víme, co děláme a děláme to rádi. Váš motocykl bude u nás v těch správných rukou. Svěřte nám jej do péče již nyní, aby byl v perfektní kondici a připraven vyrazit brázdit silnice s prvními slunečnými dny. Využijte výhod zimního servisu a vyhněte se tak čekacím lhůtám, které se s příchodem jara začnou opět prodlužovat.

Zimní období je také ideální na nákup nového motocyklu.

MÁTE ZÁJEM O ZIMNÍ SERVIS MOTOCYKLU? OBJEDNEJTE SE na +420603307540 nebo na servis@harley-davidson-brno.cz

NEZAPOMEŇTE PROSÍM SPECIFIKOVAT TYP VAŠEHO MOTOCYKLU, VIN A UVÉST TELEFONICKÝ KONTAKT PRO RYCHLEJŠÍ KOMUNIKACI

Naší radostí je Vaše bezstarostná jízda.

Team H-D Brno