Kariéra

Jsme Harley-Davidson Brno. 

 Rychle se rozvíjející společnost se zaměřením na značku Harley-Davidson,motocyklům se plně věnujeme od roku 1991. Neustále hledáme nové kolegy a tak pokud hledáš „práci snů“, neváhej nám zaslat svůj profesní životopis a motivační dopis. Rádi se Ti ozveme zpět!

 

 

Prodejce motocyklů a příslušenství, přijímací technik.

Pro svou Brněnskou prodejnu hledáme posilu na pozici "Prodejce motocyklů a příslušenství“ Přijímací technik. Baví Tě práce s lidmi? Máš obchodního ducha a tah na branku? Těšíš se na víkendové akce? Pokud si myslíš, že je pro Tebe tato náročná práce jako dělaná, ozvi se nám. Požadované vzdělání - minimálně středoškolské. Aktivní ježdění na motocyklu A nezbytnou podmínkou! Angličtina výhodou ;)

Motivační platové ohodnocení, přátelský team, zaměstnanecká sleva na naše produkty, firemní akce, zapůjčení motocyklů

info@harley-davidson-brno.cz

 

 

Mechanik

Naše Brněnská prodejna hledá šikovného kolegu na pozici – Mechanik motocyklů Harley-Davidson. Náplň práce – opravy a diagnostika motocyklů Harley-Davidson - příprava nových motocyklů pro prodej - montáž příslušenství – individuální úpravy - účast na promo akcích, veletrzích, výstavách a podobně...

Požadované vzdělání a znalosti – SŠ/SOU, ideálně automechanik/motomechanik/mechatronik - zkušenost/praxe v oboru, není však podmínkou, naopak řidičský průkaz  sk. A nezbytnou podmínkou! – Angličtina výhodou ;)

Motivační platové ohodnocení, přátelský team, zaměstnanecká sleva na naše produkty, firemní akce, zapůjčení motocyklů...

V případě zájmu pište na info@harley-davidson-brno.cz