Harley-Davidson Pan america

Pan America

Motocykl Pan America s úplně novým motorem Revolution Max 1250 je univerzální jednostopý stroj s odolnou konstrukcí, připravený k hledání nových dobrodružství.

Dva motocykly Pan America jedoucí za sluncem
MODERNÍ HIGH-TECH KOMFORT
Poprvé v této kategorii je jako volitelná výbava nabízeno adaptivní nastavení výšky, díky kterému jezdec po snížení sedla po zastavení vždy s jistotou došlápne na zem. Zároveň udržuje optimální výšku odpružení pomocí nastavení předpětí podle průběžného měření hmotnosti.
Nádrž motocyklu Pan America s horami na pozadí
NOVÁ POHONNÁ JEDNOTKA REVOLUTION MAX
Přijíždí nová kapitola legendárních V-Twinů. Revolution Max je kapalinou chlazená pohonná jednotka s mohutným zátahem a úchvatným výkonem, přesně vyladěná pro dokonalou ovladatelnost.
Žena jedoucí na motocyklu Pan America
ZÁLEŽÍ NA KAŽDÉM GRAMU
Snaha o snížení hmotnosti vedla k redukci všech nepotřebných prvků, přitom ale zůstala zachována odolná konstrukce pro každý terén. V kombinaci s volitelným systémem adaptivního nastavení výšky je Pan America snem každého jezdce, který hledá maximální jistotu a ovladatelnost za každých podmínek.
Přístrojový panel motocyklu Pan America
OBROVSKÉ OČEKÁVÁNÍ
Modely Pan America 1250 jsou vybavené nejnovějšími technologiemi v této kategorii: šesti-osá jednotka IMU, nastavitelné jízdní režimy, konektivita Bluetooth a navigace s mapami na 6,8″ (173 mm) dotykové obrazovce.